Gayrimenkul İnşaat

Pasifik İnşaat "Yaşamı Tasarlar"

Pasifik İnşaat, estetik ve konforlu alanlar geliştirerek, beklentilerin ötesinde bir yaşam standartı için detaylı düşünülmüş, sınırsız hayal gücüyle işlenmiş; akıldan ve teknolojiden beslenen bir felsefeyle şehre ve geleceğe şekil vermek amacıyla 2008 yılında yolculuğuna başladı.

Bugün, grubumuzun amiral gemisi olan gayrimenkul ve inşaat sektöründe iz bırakan ve her biri kendini aşan projelere imza atan Pasifik İnşaat; teslim ettiği Next Level Ankara, Next Level Loft Ofis ve Next Level Çayyolu ile sektördeki iddiasını kısa sürede kanıtladı. Ayrıca, Türkiye’nin tek parselde en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara'yı geliştirerek inşaa etmeye başladı. Merkez Ankara, dünyanın en iyi mimarlarının elinden çıkan konseptiyle, modern Ankara'nın yeni yüzü olmayı hedefliyor. Pasifik İnşaat, başkentin silüetini değiştiren bu projelerin ardından çizgisini İstanbul’a da yansıtmak için yakın zamanda yaşam ve ticaret merkezi Levent’te merakla beklenen dev bir projeye hazırlanıyor.

Şehri değiştiren, hayatı farklılaştıran, şehircilik kavramına yeni açılar katan bir anlayışla hareket eden Pasifik İnşaat; sadece güzel, sağlam binalar yapmayı değil, geleceği inşa etmeyi hedefliyor.
Pasifik Tesis

2015 yılında kurulan Pasifik Tesis, tesis yönetim ve danışmanlık hizmetleri konusundaki uzmanlığıyla teslimi yapılan grup inşaat projelerinin değerlerinin korunması ve geliştirilmesi amacıyla satış sonrası destek veriyor. “Başından Sonuna Hep Yanınızda” vizyonuyla satış sonrasında Pasifik müşterilerinin yanında durarak onların Pasifik deneyimini daha da zenginleştiriyor ve Pasifik markalarının gücünü her zaman yanınızda hissetmenizi sağlıyor.

Next Level Management

Yönetim hizmetleri kapsamında konut ve ticari alanlarda tüm entegre sistemler, güvenlik, temizlik, bakım, tamir, teknik, muhasebe, bütçeleme, peyzaj, sosyal tesisler, ek hizmetler (resepsiyon, lobi, vale vb.), malik ilişkileri alanlarında en optimum seviyede hizmetler sunuyor, iyileştirip geliştiriyor, koordine ediyor ve hayatı kolaylaştırıyor. Danışmanlık hizmetleri kapsamında elde ettiği tesis yönetim tecrübesini, müşteri istek ve gereksinimlerini, grubumuzun inşaat projelerinin planlama aşamasında teknik ekiplerle paylaşıyor ve müşteri odaklı geliştirmede rol alıyor.

Sektör Şirketleri
  • Pasifik İnşaat Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş.
  • Pasifik Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
  • Pasifik Tesis Yönetim A.Ş.
Next Level Emlak

Kurumsal ve profesyonel emlak hizmetleri vererek projelere artı değer katan Next Level Emlak, üst segmentte ofis, konut, mağaza özelinde kiralama, ikinci el satış, kontrolörlük, tasarım ve iç mimari hizmetleri sunuyor. Satın alma ve kiralamada en doğruyu, size en uygun olanı bulmanızı sağlıyor. Satın aldığınız konut veya ofisin iç mimarisi ve dizaynı ile projelendirmeye en uygun tasarım ve uygulama hizmetlerini sunarak işinizi kolaylaştırıyor. Pasifik projelerine duyulan güveni, satış sonrasında da yaşatıyor; prestijli projelerde yer almanın avantajlarını kurumsal, güvenilir ve profesyonel emlak hizmetleriyle katlıyor.

Yaşamı tasarladığımız her projemiz ile
hayata değer katıyoruz."