Pasifik’te Kariyer

Küresel düşünmek, sürdürülebilirlik, değer üretmek, güvenilirlik, etik olmak, aile olmak değerleri yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır ve tutku, cesaret, bereket ile birleşerek işlerimizi yaparken bize yol gösterir.

Proje tasarımında küresel trendler takip edilir, küresel ortak akıldan faydalanılır, yerli ve yabancı isimlerle ortak takımlar kurulur. İnsan kaynakları en önemli değerdir ve korunur. Yenilikçi düşünce teşvik edilir. İşbirlikleri ve paydaşlıklar kısa vadeli değil uzun vadeli ve küresel ölçekte kurulur.
Detaylı düşünülmüş, yetenekli insanlar tarafından, sınırsız hayal gücüyle işlenmiş, akıldan ve teknolojiden beslenen bir felsefeyle, yaşamı tasarlamak misyonu ile değer üretiriz. Biz değeri insanların ürettiğinin farkındayız.  Çalışma arkadaşlarımızın her biri kendilerine değer verildiğini hissederler ve böylelikle hepsi konumları ne olursa olsun bir katkı yapma ve bir fark yaratma şansına sahip olduklarını bilirler.

Operasyonlarımızı maksimum iş sağlığı ve güvenliği politikaları çerçevesinde yaparız. İnsan yaşamını, onurunu en üst değer olarak görürüz. Hayatın her alanına yansıyan bir tasarım anlayışına olan inancımızla kendi mekanlarımıza, ofislerimize de özen gösteririz. Yenilikçi yöntemler, sıra dışı tasarımlar ve estetik değerler üretirken işe önce kendimizden başlıyoruz. Böylece açık ve ferah mekanlarda özgürce yeni fikirlere açılabiliyoruz.
Kimimiz sahada, kimimiz masa başında olsak da kalplerimiz ve akıllarımız ile  aynı değerleri paylaşıyoruz Bu takım ruhunu hep taze tutmak, deneyimlerimizi ve keyifli sohbetleri paylaşmak için seminerler, eğitimler ve toplantılar dışında “ Teras Buluşmaları” gibi çeşitli etkinliklerle bir araya geliyor, fikir alışverişi yapıyor, aynı atmosferde farklı deneyimleri paylaşıp sinerji yaratıyor, motivasyonumuzu artırıyoruz.  

Açık Pozisyonlar