Tanıtım Filmleri

Pasifik Grup Reklam Filmi

Yaşamı Tasarlar

Merkez Ankara

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat vizyonu ile Türkiye'nin en büyük karma yaşam projesi, Ankara'nın kalbinde KPF New York imzasıyla yükseliyor.

Pasifik Eurasia

Pasifik Eurasia; Asya ve Avrupa arasındaki Doğu-Batı ve daha sonrasında Kuzey-Güney yönlü taşımacılıkta, Türkiye’yi transit merkezi haline getirmek, Türkiye varışlı bütün uluslararası yüklerde, ürün fiyatı içerisindeki nakliye maliyetini düşürerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Türkiye çıkışlı uluslararası yüklerde uygun maliyetle, güvenli, hızlı ve sorunsuz taşıma alternatifi oluşturup ülkemizin ihracat hedeflerine katkı sağlamak ve ekonomimizi dönüştürme stratejisine hizmet etme misyonlarıyla 2019 yılında kuruldu.

Next Level Çayyolu

Başkentte ilklere imza atan Next Level, şimdi de Ankara'ya farklı bir yaşam tarzı kazandıracak özel bir konut projesi sunuyor: Next Level Çayyolu.

Next Level Ankara

Ankara’nın en önemli ve değerli lokasyonu Eskişehir Yolu ile Konya Yolu’nun kesiştiği noktada bulunan Next Level Ankara, mimari anlamda farklılık gösteren çok özel tasarlanmış bir proje olma özelliği taşıyor.

Next Level Loft Ofis

Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ın hemen yanı başında yükselen Next Level Loft Ofis ile Ankara iş yaşamına yepyeni bir boyut kazandırıldı.